Competitie

Dit jaar zullen 11 competitieteams uit Lomm en Arcen uitkomen in de Districtscompetitie regio zuid, 1 team in de 8&9 competitie en 1 jeugdteam in de KLNTB Landelijke competitie. Met name de vrijdagavond is een drukke competitieavond. Er wordt dan ook op beide sportparken getennist.

Teams Voorjaarscompetitie 2019

Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond
Open klasse - ARCEN 1

Lotte Janssen-van Rijswijck (V, 15648443)
Karin Hoogveld (V, 10941703)
Danielle Pingen (V, 21464510)
Jolanda Kollee (V, 25683594)

Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond
Open klasse - ARCEN 2

Anne-Marie Vervoort (V, 16453018)
Joan Willemssen (V, 25913166)
Ingrid Raijer-Willemsen (V, 26658828)
Rianne Woodford-Huzen (V, 15525759)
Sandra Brisch (V, 28118286)
Imke Geuke (V, 31315313)

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 1

Bob Kipshoven (M, 14363747)
Max Marcelissen (M, 14169304)
Martijn Peters (M, 11980664)
Daan Reutelingsperger (M, 13922653)

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 1

Hans Reutelingsperger (M, 12947199)
Matthijs Vullings (M, 10942025)
Maurice Houben (M, 21281777)
Marc van Eijndt (M, 20450974)
Sjaak Haelermans (M, 18432700)
Jamie Woodford (M, 22743014)
Robbie Woodford (M, 22743006)

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 2

Paul Raijer (M, 10941916)
Ruud Raijer (M, 26658801)
Bram Hoogveld (M, 12470228)
Carl van Hoek (M, 29625181)
Jan van Boven (M, 25787357)
Theo Brueren (M, 15794784)

Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag
Open klasse - ARCEN 1

Piet van Giesen (M, 12933449)
Fred Seuwen (M, 10941975)
Ad van Oers (M, 12697877)
Toon Drissen (M, 13153226)
Pé Reivers (M, 12697893)
Coen van Gasselt (M, 11011114)

Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag
Open klasse - ARCEN 2

Stan van Gendt (M, 25535110)
Stefan Hermans (M, 31139124)
Piet Haelermans (M, 19177003)
Vladimir Lazoroski (M, 13500880)
Felix Smets (M, 10985271)
Jan Rheiter (M, 17311713)

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 1

Angelique Houben-Volleberg (V, 27500020)
Vivian in 't Zandt (V, 27500004)
Floor Schreven (V, 28644050)
Melanie Peeters (V, 19684010)
Judith Clabbers (V, 19684061)
José Theelen-Keltjens (V, 23485361)

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 1

Peter van Wylick (M, 19043708)
John van den Hombergh (M, 23042982)
Yvonne Simons-Driessen (V, 14689391)
Marion Hegger (V, 24695254)
Joyce Houben-Kerstjens (V, 17473942)
Ton Willemsen (M, 19684096)
Ankie Lamers (V, 10942076)

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 2

Jos Clabbers (M, 15525708)
Ingrid Raijer-Willemsen (V, 26658828)
Annemiek Holla (V, 13958909)
Petra Rayer (V, 15648419)
Barry Ketels (M, 30049571)
Vincent Braam (M, 15676331)
Dorathé Poels (V, 25878379)

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Open klasse - ARCEN 3

Paul Albers (M, 31090125)
Lon Albers-Minten (V, 11028335)
Nina Krockow (V, 26151839)
Peter van Elk (M, 31090109)
Frans Theunissen (M, 24815837)
Heleen Kool (V, 10941843)

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag
2e klasse - ARCEN 1

Koen van Elk (M, 29513960)
Lucas van Veenendaal Lima da Costa (M, 31721737)
Yvan Rongen (M, 30072417)
Lieve Pingen (V, 28794958)
Renée Smits (V, 28770552)
Nikki van Hoek (V, 30252342)